2022.06.23. – Csütörtök

Nagyszínpad

19:00
hiperkarma

21:30
Halott Pénz

Koncertsátor

20:15
Ohnody

23:05
Mörk

00:30
 Beton.Hofi

02:00
Co Lee

02:30
Petőfi Elektrik – Yeromos

VéNégy színpad

20:15
Luca

00:30
A Csajod

Vénégy Part

16:00
Kirk Lazarus

18:00
A Bence kalandjai

19:00
Milon Miller

Színház

14:00-19:00
VR színház

16:00
Sarkadi Bence – Világjáró marionettek

17:00
Nemzeti Színház: Fodrásznő (HU)
(Színházi sátor)

23:05
Szárnyas Szarvas utcaszínház: Artprom – Air balon (CZ)

23:15
 Oberon Társulat: Batyutánc
(ÁRTÉR)

TheaterWagen

13:00
Filmvetítés – PETŐFI 200 – Borozó

16:00
VEB 2023 EKF bemutatja: Kijube koncert

2022.06.24. – Péntek

Nagyszínpad

19:00
Road

21:30
Tankcsapda

Koncertsátor

18:00
I Love You Honey Bunny (CZ)

20:15
Ferenczi György és a Rackajam

23:05
Bohemian Betyars

00:30
Dj Spigiboy

VéNégy színpad

20:15
Hűvös

00:10
HOCUSPONY

01:15
Yewo

Vénégy Part

16:00
Hanussen

18:00
Kristoaf

19:00
Kekrim

Színház

12:00
Konferencia – Recharging Culture
(ÁRTÉR)

14:00-19:00
VR színház

16:00
Ládafia Bábszínház – Vásári bábcirkusz

16:30
DAB Theatre: A remény hal meg utoljára (SK) – Örkény egypercesek
(Színházi sátor)

23:05
Ludwig Trupp: A falu rossza

(ÁRTÉR)

23:05
Szárnyas Szarvas utcaszínház: Ars Sol Luna: Bosch projekt (HUN)

TheaterWagen

14:00
Filmvetítés – PETŐFI 200 – A forradalmár

15:00
VEB 2023 EKF bemutatja a Kabóca Bábszínház Kodzsugukila, a boszorkány című előadását

17:00
VEB 2023 EKF bemutatja a Kabóca Bábszínház: Danny mesél: A fán lakó gyermekek című előadását

2022.06.25. – Szombat

Nagyszínpad

19:00
Carson Coma

21:30
Morcheeba (UK)

Koncertsátor

18:00
Saya Noé

20:15
Dánielfy Gergő és az utazók

23:05
Cheap Tobacco (PL)

00:30
OIEE (Dj set)

02:00
 WATA 

VéNégy színpad

20:15
Laiho

00:10
Damara

Vénégy Part

16:00
 Sacafunk

18:00
Barkóczi Noémi

19:00
Badaro

Színház

14:00-19:00
VR színház

16:00
Paralel Street Clowns & Tatabányai Dead Cats

17:00
Moravské Divadlo Olomouc: Modern Balett Gala (CZ)
(Színházi sátor)

23:05
Szárnyas Szarvas utcaszínház: Teatr Snow – The room (PL)

TheaterWagen

13:00
Filmvetítés – PETŐFI 200 – Százszor is, ezerszer is

15:00
Nagymarosi ütősök koncertje

16:00
VEB 2023 EKF bemutatja: ÉLJ! – Értem, Látom, Jelzem című nonverbális kommunikációra épülő foglalkozását

01:20
Hutchky & Stars

2022.06.26. – Vasárnap

Nagyszínpad

19:00
Russkaja (A)

21:30
Vad Fruttik

Koncertsátor

18:00
Konyha

20:15
Blahalouisiana

23:05
Irie Maffia

00:30
Petőfi Elektrik – Jumo Daddy

VéNégy színpad

18:00
7PM Band (SK)

20:15
Platon Karataev

01:10
Zaekar

Vénégy Part

16:00
yorgos

18:00
Flanger Kids

19:00
Toro Lomo

Színház

14:00-19:00
VR színház

17:00
Szárnyas Sárkány gólyalábasok

17:00
Song of the Goat Theater: Andronicus-Synecdoche (PL)
(Színházi sátor)

23:05
Szárnyas Szarvas utcaszínház: KAUKLIAR – Happy tough guys fire show (SK)

TheaterWagen

13:00
Filmvetítés – PETŐFI 200 – Jankovics Marcell: János vitéz

14:00
VEB 2023 EKF bemutatja Hangjáték – Hang-játszó-tér Prejczer Katával

15:00
VEB 2023 EKF bemutatja Hangjáték – Örömdobolás Franczia Danival

16:00
Galda Levente

A szervezők a változtatás jogát fenntartják!

2022.06.30. – Csütörtök

18:00
Grammatica mysterii – VéNégy Fesztivál workshop előadás premier

Selected fragments from Petofi’s poems, letters and travelogues create a collage that presents the author – young Sándor – not only from a serious but also a humorous side. The principle of the performance is switching between Hungarian and Slovak, which reflects not only the composition of the creative team, but also Petofi’s origins.

Lecturers: Katarína Šafaříková, Juraj Bielik
Starring: Fanni Ladács, Alex Lukáčová, Kíra Nagy, Polina Nikolaevskaya, Katarína Šafaříková, Slavomír Kvasňovský, Juraj Bielik
Scene: Zofia Kuklasińska-Pogátsa 

Morcheeba

Június 25.
(szombat)

Beton Hofi

Június 23.
(csütörtök)

Bohemian Betyars

Június 24.
(péntek)

Carson Coma

Június 25.
(szombat)

Elefánt

Június 26.
(vasárnap)

hiperkarma

Június 23.
(csütörtök)

Irie Maffia

Június 26.
(vasárnap)

Konyha

Június 26.
(vasárnap)

Mörk

Június 23.
(csütörtök)

Ohnody

Június 23.
(csütörtök)

Platon Karataev

Június 26.
(vasárnap)

Road

Június 24.
(péntek)

Tankcsapda

Június 24.
(péntek)

Vad Fruttik

Június 26.
(vasárnap)